@bodybri bodybristudio Rozvrh

Zdravotní cvičení

Toto cvičení je vhodné úplně pro všechny. Je ideální kompenzací pro dnešní hektický styl života, sedavé zaměstnání, přetížení bederní, hrudní i krční páteře.

Zdravotní cvičení - hlavní přínosy

pomalejší cvičení s důrazem na technikupod dohledem zkušené trenérkyindividuální přístupprevence a úleva od bolesti zadsprávné držení těla i nácvik správného dýchánívyužití správného nastavení těla i v běžném životěsprávné zapojení svalů a svalových skupincvičení s vlastní vahou i pomůckamiprotažení a uvolnění těla
Zdravotní cvičení

Každá lekce je jiná. Někdy se zaměříme na určitý problém, kterým se budeme zabývat celou hodinu, jindy bude lekce zaměřena na celé tělo. Cvičíme pod vedením zkušené trenérky, která cviky individuálně upravuje. I když je tato lekce pomalejší, šetřit Vás nebudeme.

Co s sebou:

  • pohodlné sportovní oblečení
  • čistou sportovní obuv
  • ručník (na otření i vypodložení u nás k zapůjčení)
  • pití (u nás k zakoupení)

Před každou lekcí oznamte trenérce jakékoliv zdravotní omezení, problémy, zranění a těhotenství. Netrénujte, pokud se cítíte unavení nebo nemocní. V případě jakýchkoliv pochybností se poraďte s Vaším lékařem.

Cena

1 vstup
130 Kč
5 vstupů
120 Kč celkem 600 Kč
10 vstupů
110 Kč celkem 1100 Kč

Rozvrh

Čtvrtek 18:30 - 19:20
Neděle 18:00 - 18:50
design by vhs. built by anycoders

Pro vylepšování a zajištění správné funkce našich stránek využíváme soubory cookies. Více o ukládaných informacích a jejich zpracování se dočtete zde a zde.