@bodybri bodybristudio Rozvrh

BodyBrí Blog

20220316213113_IMG_0177.JPG

Pistáciový cheesecake

Sobota 19.02.2022

Máte chuť na něco sladkého, ale chcete se udržet v kondici? Máme pro Vás recept na skvělý dortík, po kterém se doma jen zapráší. Tento recept je bez pečení a jeho příprava je opravdu jednoduchá. Navíc obsahuje datle, které jsou zdrojem rozpustné vlákniny, rychlým zdrojem energie, jsou velmi výživné, podporují mozek a mozkové funkce, pomáhají chránit proti ucpávání tepen a mají spoustu dalších benefitů. Další důležitou ingrediencí tohoto receptu jsou pistácie. Pistácie jsou výborným zdrojem tuků, kterých obsahuje zhruba 48 %, bílkovin 20 %, sacharidů 27 % a vlákniny zhruba 10 %. Dále obsahují vitamín B komplex, A, E, vápník, fosfor, draslík, měď a železo.

49IdlSRA.jpeg

V čem je naše studio jiné než ostatní ?

Pátek 16.07.2021

VÍTEJ ŽENO!

pexels-marta-wave-6453406.jpg

5 tipů jak zůstat v kondici a dobré náladě

Středa 05.05.2021

V posledním roce se většině z nás změnil každodenní režim od základu. Zvyknout si na nové věci, vytvořit si novou rutinu a návyky není vždycky snadné. Proto vám tedy přinášíme pár tipů, jak si udržet pozitivní mysl a cítit se fit i v této době. Pro některé z vás to nebude nic nového, ale berte to alespoň jako malou připomínku toho, jaké možnosti máme. ''Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.’' - Jan Werich

pexels-ketut-subiyanto-4909026.jpg

10 tipů jak být po porodu co nejdříve fit a neublížit si

Pátek 09.04.2021

Samotný porod je pro tělo fyzicky jeden z nejnáročnějších výkonů, ne-li ten nejtěžší. Tělo se 9 měsíců mění, roste a spolu s ním se mění i pozice orgánů, těžiště těla a tlak na pánevní dno.

postel.jpg

Klíč k tomu, jak se dobře vyspat a proč je to tak důležité?

Pátek 26.03.2021

Spánek je jednoduše lék na všechno! Vědci zkoumali, zda existují nějaké biologické funkce, kterým by vydatný spánek neprospíval. Tisíce studií prokazují, že ne. Už dlouho se ví, že základem zdravého životního stylu, tedy i zdravé verze nás samotných, je kvalitní vyvážená strava a pohyb. V poslední době se však ukazuje, že to není vše a hlavní roli v tomto ohledu má pořádná dávka kvalitního spánku. Co ale znamená kvalitní spánek?

citite-se-unaveni-techto-10-zvyku-z-vas-vysava-energii.jpg

Cítíte se ráno často jako po flámu?

Středa 20.01.2021

Je pro vás ranní káva nejlepší přítel, bez kterého nedáte ani ránu? Dokázaly byste dopoledne znovu usnout? Spíte v noci dlouhodobě méně než 6 hodin?

design by vhs. built by anycoders