@bodybri bodybristudio Rozvrh

V čem je naše studio jiné než ostatní ?

Pátek 16.07.2021

VÍTEJ ŽENO!

49IdlSRA.jpeg

 

Naše studio je ryze dámské fitness. Šatnu pro pány u nás tedy nenajdete. Je to takový holčičí svět, kde si můžete s čistým svědomím odpočinout, vypnout hlavu, věnovat pozornost sama sobě a zároveň udělat něco dobrého pro své tělo. Myslím, že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že většina z nás zažila v klasickém fitku situaci, kdy se cítila nekomfortně. Ne snad proto, že by dané fitness centrum bylo špatné, mohlo by být klidně ze zlata a i tak by to nepomohlo. Přepadly nás myšlenky a my se tam najednou necítily dobře, protože:

- máme pocit, že na nás všichni zírají.

- nevíme, jak se ten stroj sakra používá!

- nebyly jsme cvičit už XY měsíců a všichni to určitě ví.

- ještě nikdy jsme necvičily, tak co tu děláme.

- všichni zvedají těžký váhy a vydávají u toho zvláštní zvuky.

- prostě nevíme, kde začít.

Našim cílem je vytvářet zde příjemné prostředí plné pohody. Tak abychom se tu cítily dobře my, ale hlavně VY. Klasické velké stroje ke cvičení u nás nenajdete. Chtěly bychom, abyste se naučily pracovat se svým tělem nejen při cvičení, ale i v běžném životě. Upřednostňujeme tedy přirozený pohyb, cvičíme převážně s vlastní vahou těla a využíváme pomůcky jako jsou činky, kettlebelly, TRX, pěnové válce a další. Naše studio je malé, na skupinových lekcích je maximální kapacita 6-8 klientek, což nám umožňuje individuálnější přístup ke každé z nich. Jste tak pod větším dohledem trenérky a můžete si být jistá, že daný cvik provádíte správně. 
 


 

NAŠE STROJE - POMOCNÍCI, CO ŠETŘÍ ČAS
 

Pro poctivé studentky či pracantky, vytížené dámy, maminky, co neví kam dřív skočit a nebo pro ženy, které jen rády zkouší něco nového, máme druh cvičení, co šetří čas. Kromě individuálních tréninků a skupinových lekcí nabízíme i cvičení se speciálními stroji – podtlakový trenažér VacuShape a vibrační plošinu Power Plate.Tyto stroje díky svým funkcím dokážou zvýšit kvalitu podaného výkonu. A tak za 30 minut cvičení spálíte dvakrát tolik kalorií.

Jak to funguje?
 

POWER PLATE 

Přístroj Power Plate je vibrační plošina, která slouží jako pomocník při kondičním posilování. Díky vibracím se během tréninku aktivuje mnohem více svalových skupin, než kdyby byl trénink odcvičen na zemi. Uvádí se, že 30 min na přístroji Power Plate se rovná 60-90 min tréninku na klasické podložce. Je tedy jasné, že naše tělo vydá mnohem více energie za kratší čas. Přístroj se v mnoha centrech využívá i jako rehabilitační pomůcka. Vibrace mohou sloužit nejen k posilování a zpevnění, ale i k regeneraci.VACUSHAPE
Jedná se o běžecký pás, který je schovaný v podtlakové kabině. Zatímco vy jdete po klasickém běžeckém pásu, komora vytváří nízký atmosferický tlak, ve kterém se ve spodní častí vašeho těla zvýší teplota a krevní oběh. Krev je vháněna do kůže a podkožních vrstev, způsobuje tak výraznější hubnutí a ztrátu celulitidy, především v oblasti stehen, hýždí a boků.Ať už jste úplná začátečnice, mírně pokročilá a nebo master mezi sportovci, věříme, že si u nás každá přijdete na to své. :-)

Na závěr bych jen dodala, že nemáme nic proti mužům. Naopak! Milujeme je. Nicméně se asi shodneme, že na přísloví - muži jsou z Marsu a ženy z Venuše – něco bude. :-D 

Těšíme se na Vás,
pozdravy z Venuše
Vaše holky z BB


 

 

design by vhs. built by anycoders

Pro vylepšování a zajištění správné funkce našich stránek využíváme soubory cookies. Více o ukládaných informacích a jejich zpracování se dočtete zde a zde.