@bodybri bodybristudio Rozvrh

Poporodní kurzy

Cvičení probíhá jednou týdně. Lekce na sebe navazují a trvají po dobu 10 týdnů. Důležitou součástí lekcí jsou domácí úkoly, aby bylo cvičení efektivní. Při cvičení používáme různé pomůcky: ježky, válce, overball, ručník apod.

Poporodní cvičení

Kurz doporučujeme těm z Vás, kdo máte problém s bolestí zad, neaktivním pánevním dnem, povoleným a nefunkčním středem těla (břichem), s inkontinencí, diastázou (rozestupem břišních svalů), sexuálními prožitky.

Kdy můžete začít? Čerstvě po kontrole v šestinedělí nebo i několik let po porodu. (Po císařském řezu po 3 měsících od porodu.) Naučíme se správné držení těla a navrácení těla po těhotenství a porodu, jak správně stát, sedět, ležet, vstávat z postele, zvedat dítě apod.

Účast dětí na kurzu není povolena. Užijte si alespoň 50 minut týdně pouze pro sebe.

Zdravotní způsobilost: Na cvičení pouze po zdárně ukončené kontrole v šestinedělí a zdravotně způsobilé! Klientky mají povinnost sdělit lektorce jejich aktuální zdravotní stav a každou jeho změnu v průběhu kurzu např. těhotenství, operace, bolesti páteře, kloubů, problémy spojené s pánevním dnem, otěhotnění a podobně. V případě jakýchkoliv pochybností se poraďte s Vaším lékařem.

Martina Řepová

“Cvičením po porodu Vás budu provázet já, Martina Řepová. Od roku 2014 se věnuji zdravotnímu cvičení ve fitness pro ženy. Jelikož jsem při této práci zjistila, že ženy velmi často neumí vnímat své tělo a hlavně maminkám po porodu není věnována dostatečná péče, rozhodla jsem se po porodu syna vést přímo Poporodní kurzy právě pro tuto možná nejzranitelnější skupinu \"cvičenek\". V tomto oboru se stále vzdělávám a práce mě baví o to víc, když mi maminky dávají pozitivní zpětnou vazbu. Od tohoto kurzu nečekejte silová ani hopsací cvičení. Kurz je přizpůsoben s ohledem na navrácení těla zpět do formy, odbourání bolestí zad, stažení diastázy, zbavení inkontinence, zlepšení intimních prožitků, lepší vnímání svého těla a někdy třeba znovu probuzení či uvolnění pánevního dna.”

Trenérka: Martina Řepová

- Rekvalifikační kurz – zdravotní tělesná výchova

- Odborné semináře: Těhotné a po porodu, Pánevní dno, držení těla, CORE – dech a diastáza, držení těla, Vývojová kineziologie, držení těla (vše IQ Pohyb)

První listopadový týden jsem byla pozvána do pořadu Sama doma na 4 denní seriál o poporodním cvičení a diastáze. Zde si můžete pustit jednotlivá videa, kde se dozvíte, proč je dobré navštěvovat poporodní kurzy:

Aktuálně nebude vypsán kurz poporodního cvičení, jelikož sama čekám miminko. Další kurzy budou vypsány, jakmile mi to mé ratolesti dovolí. Do té doby je možné se domluvit na individuálních lekcích nebo se můžeme setkat na poporodních workshopech. které jsou aktuálně vypsány:

sobota 18. a neděle 19. 1. 2020
vždy v čase 9:30 - 11:30 hod.

Probereme, jak cviky na pánevní dno, diastázu, bolavá záda, apod., tak také pár teoretických věcí, abyste si dokázala dát věci do souvislostí a zařazení cviků do každodenní praxe????.

Cena: 600 Kč za oba dny

Pokud budete mít zájem, poprosím Vás o zaslání těchto informací na email (info@bodybri.cz): telefon, jak dlouho jste po porodu a jestli přirozený nebo císař, zdravotní omezení, co od workshopů očekáváte.

Těším se na vás

Martina

Cena

10 lekcí
1700 Kč / os. max. 8 osob

Ještě nejste klientkou BodyBrí studia?

Podívejte se také na další cvičení pro ženy

Power Plate

Kruhový trénink

TABATA

BOSU

VacuShape

Lymfodrenáž

Bodyroll

InBody a výživové poradenství

TRX

Břicho a zadek

Zdravotní cvičení

Pilates

Jóga / Power Jóga

Poporodní kurzy

Zdravotní cvičení s miminky

design by vhs. built by anycoders

Pro vylepšování a zajištění správné funkce našich stránek využíváme soubory cookies. Více o ukládaných informacích a jejich zpracování se dočtete zde a zde.