@bodybri bodybristudio Rozvrh

Letní pobyt u moře s cvičením

Lignano Riviera – Hotel Old River ***+

Přemýšlíte kam v létě na dovolenou? Dáváte přednost aktivnímu trávení svého volného času? Chcete jet k moři a máte rádi Itálii? Pak je naše nabídka právě pro Vás! Letní dovolená v krásném prostředí slunné Itálie s možností cvičení bude určitě to pravé!

Pojeďte na aktivní dovolenou s BodyBrí!

Místo

Lignano Riviera - klidnější část letoviska, hotel Old River se nachází cca 200 m od dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis za poplatek, vlastní slunečníky pouze na vyhrazených místech.  Lehátka se slunečníky jsou zdarma k dispozici u hotelového bazénu

Termín

22. 6. - 29. 6. 2019

Ubytování

dvojlůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, koupelnou s WC a sprchou, koupelnou s WC a sprchou, klimatizací, SAT/TV, telefonem, fénem, trezorem a balkonem. Hotel nedávno prošel rekonstrukcí, součástí je recepce, WIFI, TV místnost, bazén, bar, moderně a nově zařízená restaurace, výtah, venkovní terasa s posezením, sluneční terasa, dětský koutek, parkoviště, hotelová půjčovna jízdních kol (nelze rezervovat, některá kola i s dětskou sedačkou na nosiči).

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu (výběr sladkých i slaných jídel, teplé a studené nápoje dle výběru. Večeře servírované – 2 chody, výběr ze 2-3 menu, salátový bufet, dezert. Hotel servíruje kvalitní lokální a také mezinárodní kuchyni, hosté si denně mohou vybrat v hlavním chodu ryby nebo plody moře nebo maso různých druhů. Nápoje k večeři nejsou v ceně. Nejbližší supermarket cca 150 m, restaurace 70 m.

Cena

9 100 Kč   dospělý cvičící
8 600 Kč  dospělý necvičící doprovod
7100 Kč  dospělý cvičící na přistýlce
6 100 Kč   dítě 12–14 let přistýlka
5 000 Kč  dítě 4–11 let přistýlka
   500 Kč     dítě do 3,9 let  
Jednolůžkový pokoj na vyžádání za příplatek – 1850 Kč

Cena za osobu zahrnuje: 7 x ubytování s polopenzí, vstup do bazénu, pojištění CK, denní a závěrečný úklid, spotřeby energií, povlečení, služby delegáta, klimatizaci, půjčování kol, cvičení 2 x denně. Pobytová taxa 0,60 – 0,80 EUR/den/osoba nad 12 let se hradí při příjezdu v recepci.

Cvičební program

Každý den 2 společné lekce pohybových aktivit
Ranní a odpolední/večerní pohybové aktivity: ranní rozcvičky, zdravotní a relaxační cvičení, chůze nordic walking po pláži/v přírodě, projížďky na kole, kruhový trénink, pilates,  aj.
V průběhu dne – možnost využít: plážový volejbal, petanque, tenis, aj.
Možnost poznávacích výletů do okolí: Benátky, ostrovy benátské laguny, Trieste

Doprava

Možnost vlastní dopravy (příjezd do hotelu v sobotu 22. 7. mezi 11–12 h.) nebo doprava autobusem (odjezd autobusem z Českých Budějovic v pátek 21. 7. ve večerních hodinách, příjezd zpět v neděli 30. 7. v časných ranních hodinách.

Autobusová doprava: 1 850 Kč (není zahrnuta v ceně) – základní odjezdové místo - České Budějovice, další místa dle domluvy 

Přihlášky

1. na e-mailovou adresu: info@bodybri.cz 
2. na recepci studia BodyBrí

Přihlášky a záloha do 31. 1. 2019
Doplatek do 15. 4.2019

Storno podmínky

více než 30 dnů před konáním pobytu: 50 % z ceny pobytu
30 a méně dnů před konáním pobytu: 100 % z ceny pobytu

design by vhs. built by anycoders

Pro vylepšování a zajištění správné funkce našich stránek využíváme soubory cookies. Více o ukládaných informacích a jejich zpracování se dočtete zde a zde.