@bodybri bodybristudio Rozvrh

Kondiční cvičení pro seniory

Kondiční cvičení pro seniory - hlavní přínosy

V kondici navzdory věkuZaměřeno na specifika seniorského věku50 minut zábavy a radosti z pohybu Zdravé pohybové návykyPrevence a úleva od bolestí zadIndividuální přístup

Lekce je zaměřena na udržení a zlepšení fyzické kondice, zlepšení rovnováhy, udržení pohyblivosti kloubů, posílení svalstva pánevního dna, aktivaci středu těla, prevenci a nápravu bolestí zad. Při cvičení používáme různé cvičební pomůcky (overbally, gymbally, posilovací gumy, válce apod.). Rádi cvičíme i ve dvojicích, za doprovodu hudby a snažíme se, aby cvičení bylo zábavné a atraktivní.

Pravidelný pohyb v pokročilém věku podporuje kardiovaskulární systém, zvyšuje imunitu, zlepšuje trávení a je nejlepší prevencí civilizačních onemocnění. Cvičení navíc posiluje svaly, šlachy i vazy, a tím snižuje riziko pádu nebo jiného zranění. V neposlední řadě pohyb také dokáže regulovat váhu a zajistit psychickou pohodu.

CO S SEBOU

  • pohodlné sportovní oblečení
  • čistou sportovní obuv
  • ručník (na otření i vypodložení u nás k zapůjčení)
  • pití (u nás k zakoupení)

Ceník

1 vstup
80 Kč
5 vstupů
400 Kč
10 vstupů
750 Kč

Rozvrh

Čtvrtek 9:00
design by vhs. built by anycoders

Pro vylepšování a zajištění správné funkce našich stránek využíváme soubory cookies. Více o ukládaných informacích a jejich zpracování se dočtete zde a zde.