@bodybri bodybristudio Rozvrh

Kondičně silové cvičení

Kondičně silové cvičení - hlavní přínosy

50 minut pod vedením trenérkydynamická rozcvičkaspalování tukůposílení tělačasové intervaly, stanoviště, počty opakování, speciály, “opičí dráhy”efektivní využívání váhy vlastního těla a pomůcekpestrá a zábavná forma cvičení
Kondičně silové cvičení

Tato lekce začíná dynamickou rozcvičkou, což je kombinace cviků pro celkové zahřátí a následné rozhýbání celého těla. Cvičení probíhá formou intervalových tréninků řízené časem a nebo počtem opakování. Je vždy pestré, zábavné, vhodně nakombinované pro danou skupinu lidí a hlavně funkční a zakončené protažením..

Při kondičně silovém cvičení procvičíte celé tělo během 50 minut pod vedením trenérky. Tento trénink je vhodný, jak na spalování tuků, tak na posílení těla. Na tomto tréninku se naučíte jak efektivně využívat váhu svého těla a ukážeme vám, jak správně a hlavně zábavně používat cvičební pomůcky jako jsou např. bosu, overball, flexibar, TRX, powerbag apod.

Co s sebou:

  • pohodlné sportovní oblečení
  • čistou sportovní obuv
  • ručník (na otření i vypodložení)
  • pití (u nás k zakoupení)

Před každou lekcí oznamte trenérce jakékoliv zdravotní omezení, problémy, zranění a těhotenství. Netrénujte, pokud se cítíte unavení nebo nemocní. V případě jakýchkoliv pochybností se poraďte s Vaším lékařem.

Cena

1 vstup
130 Kč
5 vstupů
120 Kč celkem 600 Kč
10 vstupů
110 Kč celkem 1100 Kč

Rozvrh

Úterý 16:30 - 17:20
Úterý 17:30 - 18:20
Čtvrtek 16:30 - 17:20
Čtvrtek 17:30 - 18:20
Neděle 17:00 - 17:50
design by vhs. built by anycoders

Pro vylepšování a zajištění správné funkce našich stránek využíváme soubory cookies. Více o ukládaných informacích a jejich zpracování se dočtete zde a zde.