@bodybri bodybristudio Rozvrh

Poporodní kurzy

Cvičení probíhá jednou týdně. Lekce na sebe navazují a trvají po dobu 10 týdnů. Důležitou součástí lekcí jsou domácí úkoly, aby bylo cvičení efektivní. Při cvičení používáme různé pomůcky: ježky, válce, overball, ručník apod.

Poporodní kurzy - hlavní přínosy

zmírnění (nejlépe vymizení) diastázysprávné zapojení břišních svalůpraktické cviky využitelné v běžném životěsprávné držení těla - po těhotenství a poroduuvolnění od bolesti (hlavně zad,...), pomoc od inkontinence, diastázy (rozestupu břišních svalů), neaktivního pánevního dna, nefunkčním středem těla (i břichem)práce s pánví, pánevním dnem, CORE (i břichem), diastázoupomalejší forma cvičení, kde se naučíme vnímat své tělodůraz na správné dýcháníindividuální přístup - uzavřené skupinky 8 osob pod vedením zkušené trenérkyodreagování a 50 min. bez dětí pouze pro Vás :)10 lekcí po 50 min.zapojení pomůcek -ježky, válce, overball, ručník apod.
Poporodní cvičení

Kurz doporučujeme těm z Vás, kdo máte problém s bolestí zad, neaktivním pánevním dnem, povoleným a nefunkčním středem těla (břichem), s inkontinencí, diastázou (rozestupem břišních svalů), sexuálními prožitky.

Kdy můžete začít? Čerstvě po kontrole v šestinedělí nebo i několik let po porodu. (Po císařském řezu po 3 měsících od porodu.) Naučíme se správné držení těla a navrácení těla po těhotenství a porodu, jak správně stát, sedět, ležet, vstávat z postele, zvedat dítě apod.

Účast dětí na kurzu není povolena. Užijte si alespoň 50 minut týdně pouze pro sebe.

Zdravotní způsobilost: Na cvičení pouze po zdárně ukončené kontrole v šestinedělí a zdravotně způsobilé! Klientky mají povinnost sdělit lektorce jejich aktuální zdravotní stav a každou jeho změnu v průběhu kurzu např. těhotenství, operace, bolesti páteře, kloubů, problémy spojené s pánevním dnem, otěhotnění a podobně. V případě jakýchkoliv pochybností se poraďte s Vaším lékařem.

Cena

10 lekcí
1500 Kč / os. max. 8 osob

Rozvrh

Pátek 16:00 - 16:50
Pátek 17:00 - 17:50
design by vhs. built by anycoders

Pro vylepšování a zajištění správné funkce našich stránek využíváme soubory cookies. Více o ukládaných informacích a jejich zpracování se dočtete zde a zde.