@bodybri bodybristudio Rozvrh

Poporodní kurzy

Cvičení probíhá jednou týdně. Lekce na sebe navazují a trvají po dobu 10 týdnů. Důležitou součástí lekcí jsou domácí úkoly, aby bylo cvičení efektivní. Při cvičení používáme různé pomůcky: ježky, válce, overball, ručník apod.

Poporodní kurzy - hlavní přínosy

zmírnění (nejlépe vymizení) diastázysprávné zapojení břišních svalů (žádné sedy lehy)praktické cviky využitelné v běžném životěsprávné držení těla - po těhotenství a poroduuvolnění od bolesti zad, pomoc od inkontinence, vypouklého břicha, diastázy (rozestupu břišních svalů), neaktivního pánevního dna, nefunkčního středu tělapráce s pánví, pánevním dnem, CORE (i břichem), diastázoupomalejší forma cvičení, kde se naučíme vnímat své tělodůraz na správné dýcháníindividuální přístup - uzavřené skupinky 8 osob pod vedením zkušené trenérkyodreagování a 50 min. bez dětí pouze pro Vás :)10 lekcí po 50 min.zapojení pomůcek -ježky, válce, overball, ručník apod.
Poporodní cvičení

Kurz doporučujeme těm z Vás, kdo máte problém s bolestí zad, neaktivním pánevním dnem, povoleným a nefunkčním středem těla (břichem), s inkontinencí, diastázou (rozestupem břišních svalů), sexuálními prožitky.

Kdy můžete začít? Čerstvě po kontrole v šestinedělí nebo i několik let po porodu. (Po císařském řezu po 3 měsících od porodu.) Naučíme se správné držení těla a navrácení těla po těhotenství a porodu, jak správně stát, sedět, ležet, vstávat z postele, zvedat dítě apod.

Účast dětí na kurzu není povolena. Užijte si alespoň 50 minut týdně pouze pro sebe.

Zdravotní způsobilost: Na cvičení pouze po zdárně ukončené kontrole v šestinedělí a zdravotně způsobilé! Klientky mají povinnost sdělit lektorce jejich aktuální zdravotní stav a každou jeho změnu v průběhu kurzu např. těhotenství, operace, bolesti páteře, kloubů, problémy spojené s pánevním dnem, otěhotnění a podobně. V případě jakýchkoliv pochybností se poraďte s Vaším lékařem.

Martina Řepová
“Cvičením po porodu Vás budu provázet já, Martina Řepová. Od roku 2014 se věnuji zdravotnímu cvičení ve fitness pro ženy. Jelikož jsem při této práci zjistila, že ženy velmi často neumí vnímat své tělo a hlavně maminkám po porodu není věnována dostatečná péče, rozhodla jsem se po porodu syna vést přímo Poporodní kurzy právě pro tuto možná nejzranitelnější skupinu "cvičenek". V tomto oboru se stále vzdělávám a práce mě baví o to víc, když mi maminky dávají pozitivní zpětnou vazbu. Od tohoto kurzu nečekejte silová ani hopsací cvičení. Kurz je přizpůsoben s ohledem na navrácení těla zpět do formy, odbourání bolestí zad, stažení diastázy, zbavení inkontinence, zlepšení intimních prožitků, lepší vnímání svého těla a někdy třeba znovu probuzení či uvolnění pánevního dna.”

Trenérka: Martina Řepová

- Rekvalifikační kurz – zdravotní tělesná výchova

- Odborné semináře: Těhotné a po porodu, Pánevní dno, držení těla, CORE – dech a diastáza, držení těla, Vývojová kineziologie, držení těla (vše IQ Pohyb)

První listopadový týden jsem byla pozvána do pořadu Sama doma na 4 denní seriál o poporodním cvičení a diastáze. Zde si můžete pustit jednotlivá videa, kde se dozvíte, proč je dobré navštěvovat poporodní kurzy:

Termín zahájení nového kurzu: 18.1.2019.

Cena

10 lekcí
1500 Kč / os. max. 8 osob

Rozvrh

Pátek 16:00 - 16:50
Pátek 17:00 - 17:50
design by vhs. built by anycoders

Pro vylepšování a zajištění správné funkce našich stránek využíváme soubory cookies. Více o ukládaných informacích a jejich zpracování se dočtete zde a zde.