@bodybri bodybristudio Rozvrh

Fit střecha - jaké to bylo ?

Středa 04.08.2021

Cvičení, čerstvý vzduch a energická atmosféra. Tak by se dala ve zkratce popsat červencová akce Fit střecha Mariánská.

unnamed (6).jpg

Cvičení si vzaly na starost naše trenérky Pavlí a Veru. Holky si připravily kombinaci lekcí Kondičního tréninku a Body Balance, které naleznete i u nás ve stálém rozvrhu skupinových lekcí. Spousta z vás si pod pojmem "kondiční trénink" představí cvičení sportovců, které je těžké zvládnout. Tak to ale není, kondiční cvičení lze přizpůsobit každému z nás. V navazující lekci Body Balance bylo za úkol tělo zklidnit a protáhnout.

Sluníčko svítilo, hudba hrála a mohlo se jít na věc. V první části kondičního tréninku se holky zaměřily na spodní část těla, tepovka začala pomalu stoupat a tělo se zahřálo. V další části se věnovaly partiím, jako jsou záda a ruce. Kdo chodí na Pavlí tréninky, tak ví, že to trochu i bolelo. V závěrečné části kondičního tréninku byl na pořadu střed těla, bez kterého to prostě nejde.

Když nadešel čas Body Balance, sundaly se boty a zvolnilo se. Holky se zaměřily na partie, které mají tendenci ke zkrácení v dnešní sedavé době. Celé tělo protáhly a zpevnily, aby jste odcházely napřímené a spokojené.

Moc děkujeme, že jste si přišly zacvičit a daly nám možnost vyzkoušet něco nového. Budeme se těšit ve středu 18.8. od 18:00 na další Fit střeše.

 

Jak cvičení probíhalo, se můžete podívat v galerii.

design by vhs. built by anycoders

Pro vylepšování a zajištění správné funkce našich stránek využíváme soubory cookies. Více o ukládaných informacích a jejich zpracování se dočtete zde a zde.