Vacushape= Jedinný certifikovaný a klinicky testovaný aerobní podtlakový trenažér v ČR

Chůze na běžeckém pásu v potlakové kabině přináší výborné výsledky pro klientky, které chtějí odbourat přebytečné tuky a celulitidu obzvláště v problematických partiích břicha, boků, zadečku a stehen.

Přínosy cvičení ve VacuShape:

* cílené spalování tuku v problémových partiích * odstraňování celulitidy * aktivace krevního oběhu a lymfatického systému * rozvoj aerobních schopností * chůze * nejpřirozenější lidský pohyb * časová nenáročnost

Jak to funguje?

Dělejte to, co je Vašemu tělu nejpřirozenější, a to je chůze. Trik je v tom, že budete chodit zavřeny od pasu dolů v podtlakové komoře. Tato komora vytváří nízký atmosférický tlak, ve kterém se ve spodní části Vašeho těla zvýší teplota a krevní oběh. Krev je tak vyháněna do kůže a podkožních vrstev, a tak způsobuje velmi výrazné hubnutí a ztrátu celulitidy, především oblasti stehen, zadečku a boků. Při obyčejném cvičení se začíná tuk pálit po 20-30 minutách. Ve VacuShapu už po 6-10 minutách, jak prokázaly klinické testy. Nízký atmosférický tlak nejenom aktivuje metabolismus, ale také lymfatický systém, což zajišťuje lepší odvod škodlivin z těla. Lepší cirkulace krve do kůže a zvýšený přísun kyslíku, vitamínů, minerálů a enzymů dramaticky redukují celulitidu. Po cvičení ve VacuShapu bude Vaše pleť  hladší a jemnější. Během každé lekce se monitoruje Vaše tepová frekvence tak, abyste vždy byly v aerobním pásmu, což je 65% Vaší maximální tepové frekvence.  

Tipy a doporučení pro maximální výsledky

* Cvičení trvá pouze 30 minut. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20-30 minutách. Ve VacuShape® se tato doba zkrátí až o třetinu. * Doporučuje se nárazová terapie minimálně 20 aplikací 3x týdně po dobu 6 týdnů pro maximální „nastartování“ látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým či centimetrovým úbytkům) * Během aplikace striktně dbejte na dodržování optimální tepové frekvence (OTF), neboť při této tepové frekvenci jsou energetické potřeby organismu kryty z 80 % tuky a jen z 20 % cukry, což je důležité pro maximální výsledky * Ideální je 10-ti minutové zahřátí organismu před samotnou aplikací (rotoped, běžecký pás, BodyRoll®, solárium atd.). Klientka potom využije maximálně čas aplikace a dochází ke spalování tuku od první minuty. V případě „studeného“ startu se tak děje až od 6. – 10. minuty. * Před aplikací jíst sacharidy (rýže, brambory, těstoviny nebo müsli). Po aplikaci bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou). * Dodržovat pravidelný pitný režim. * Nedoporučujeme chodit po aplikaci do solária, sauny a neprovozovat takové druhy sportů, které extrémně zatěžují svaly nohou. * Do přístroje se oblékněte do volných tepláků nebo šortek a bavlněného trika. Na nohy lehké sportovní boty s hladkou podrážkou a s sebou si vezměte ručník. * Pro maximální účinek vmasírujte před aplikací na stehna a zadeček speciální anticelulitidový VacuShape krém. * Pro zvýšení účinku můžete použít spalovače tuků (L-carnitin, Lipodex apod.)  

KontraindikacePrimární kontraindikace:

*  povrchový nebo hloubkový zánět žil na dolních končetinách kdykoli v anamnéze *  nádorové onemocnění kdykoli v anamnéze *  trombóza kdykoli v anamnéze *  srdeční infarkt a mozková cévní příhoda (mozkový infarkt) kdykoli v anamnéze *  lymfedém dolních končetin *  jakákoliv nedostatečnost jaterní, ledvinová a srdeční *  jakékoliv zánětlivé onemocnění *  cukrovka *  hemeroidy * těhotenství

Sekundární kontraindikace:

*  vysoký krevní tlak – dekompenzovaný (je-li kompenzováno léky – je možno) *  chronická žilní insuficience (nedostatečnost)   1. stupeň – Venektázie (roztažená žíla, metličky) – DOPORUČUJE SE   2. stupeň – Varixy – NEDOPORUČUJE SE, záleží na rozsahu – nutná konzultace s lékařem   3. stupeň – Hyperpigmentace, exematická dermatitida – ZAKÁZÁNO   4. stupeň – Bércové vředy – ZAKÁZÁNO V případě pochybností se vždy zeptejte Vašeho ošetřujícího lékaře.

Pondělí:

8:00 - 20:00

Úterý:

14:00 - 20:00

Středa:

8:00 - 20:00

Čtvrtek:

14:00 - 20:00

Pátek:

8:00 - 18:45

So, Ne:

Zavřeno