Lymfodrenáž(přístroj BTL-6000 Topline, oceněný na veletrhu Medical Fair 2010)

Přístroj v první fázi ODBLOKOVÁVÁ UZLINY a je nastaven předními odborníky lymfology.  *  účinně bojuje proti celulitidě, napomáhá při odbourávání tuku a formování postavy  *  pomáhá léčit onemocnění spojené se špatnou funkcí lymfatického systému (otoky, syndrom těžkých nohou atd.)  *  výrazně zlepšuje strukturu a elasticitu pokožky  *  příznivě působí na nervový a imunitní systém a detoxikuje a regeneruje organismus 

Přínosy lymfodrenáže:

Vyhlazení celulitidy, odstranění únavy, otoků a pocitu těžkých nohou, detoxikace organismu, zpevnění problematických partií, úprava hmotnosti, posílení imunitního systému, vyhlazení pokožky břicha, stehen a boků, eliminace bolesti hlavy, odstranění otékání kotníků po nadměrné zátěži dolních končetin a otoků v břiše (často přisuzovaným otylosti), odstranění dechových potíží bez zřejmé vnější příčiny, úprava akné, suché pleti a rozšířených žilek, prevence křečových žil a žilní nedostatečnosti, podporuje látkovou výměnu v kloubech – artróza a dna, regeneruje tělo po sportovních výkonech, relaxace a regenerace.    

 Aplikace


BĚŽNÁ APLIKACE:
Jedna návštěva trvá 45 minut. Doporučujeme minimálně 10 aplikací. Dále je lymfodrenáž výborná v kombinaci s ostatními službami studia jako je podtlakový přístroj VacuShape, Power Plate nebo BodyRoll. Pomáhá při boji s celulitidou, detoxikací, regenerací, prevencí křečových žil, syndromem těžkých nohou.
APLIKACE PO CVIČENÍ:
Jedna návštěva trvá 20 minut, lze využít i jednotlivě a doporučuje se po Fitness, VacuShape, Power Plate nebo BodyRoll.     

Jak přístroj funguje?

Masáž probíhá přerušovanou kompresí končetin v pravidelných tlakových vlnách, které podpoří jak lymfatický, tak i žilní systém. Přístroj posouvá lymfu v cévách a nutí ji tak k práci. Lymfatický systém nemá žádnou pumpu jako má žilní systém (srdce), a proto lze uvést do chodu jen vnějším pohybem. Běžným sportem snad rychlotok lymfy trochu zvýšíte, ale tuto masáž nenahradí ani sebeintenzivnější sport. Během prvních masáží u Vás může dojít ke zvýšenému vyměšování moči, pocitu žízně, chladu a nevolnosti. Tyto stavy způsobuje skutečnost, že se aktivují vedlejší produkty látkové výměny a rychleji se odvádí voda z těla ven.   

Vhodné oblečení

Bavlněné elastické kalhoty (leginy) a čisté bavlněné ponožky nebo bavlněné punčochové kalhoty, triko s krátkým/dlouhým rukávem. (v tomto oblečení bude lymfodrenáž prováděna)   

Kontraindikace lymfodrenáže:

* akutní poruchy periferního nervového systému (neuropatie a plexopatie) * akutní plicní edém * akutní trauma měkkých tkání (po úrazech) * akutní žilní onemocnění, Erysipel (růže), Horečnatá choroba * akutní tromboflebitida – zánět hlubokých žil, vystouplé křečové žíly * cévní mozková příhoda * epilepsie * stav po infarktu, arytmie, angína pectoris * infekční onemocnění - kardiovaskulární onemocnění, neléčený vysoký nebo nízký tlak, maligní hypertenze * lymfangitida – zánět mízních cév (tzv. syndrom sloní nohy) * špatná funkce ledvin a štítné žlázy * choroby jater * otoky způsobené ledvinový nebo srdečním onemocněním * osteosyntéza (chirurgické spojení úlomků kostí po úrazech nebo kloubní náhrady v léčebné oblasti) * nejasné břišní potíže * zánětlivá onemocnění * veškerá zhoubná onemocnění * těhotenství a období kojení

V případě pochybností se vždy zeptejte Vašeho ošetřujícího lékaře.


Doporučujeme min. 2x týdně, nejlépe alespoň 3x týdně.

Pondělí:

8:00 - 20:00

Úterý:

14:00 - 20:00

Středa:

8:00 - 20:00

Čtvrtek:

14:00 - 20:00

Pátek:

8:00 - 18:45

So, Ne:

Zavřeno